Attending groupsInvited groups |
2019SUNYAC State University of New York Athletic Conference Cross Country Championships 2019 Results - SUNYAC Cross Country Championships
Published by
Results: Leone Timing THE 2019 SUNYAC CROSS COUNTRY CHAMPIONSHIPS
November 2 Hosted By SUNY New Paltz at Hudson Valley Sports Dome
MEN'S RACE - 8K
Results by Leone Timing & Results Services
www.leonetiming.com
--------------------------------------------------------------------------------
YEAR MILE
PLACE PTS NAME PLACE SCHOOL TIME PACE
--------------------------------------------------------------------------------
1 1 Sean McAneny SR 1 Geneseo 25:28.0 5:08
2 2 Sean Kuehn SR 2 Brockport 25:32.9 5:09
3 3 Ethan McDonald SR 3 Oneonta 25:38.6 5:10
4 4 Luke Holtzman SR 4 Geneseo 25:43.4 5:11
5 5 Lucas Sutton SR 5 Geneseo 25:46.2 5:12
6 6 Riley Grossman SO 1 Geneseo 25:46.8 5:12
7 7 Matthew Sayre JR 1 Geneseo 25:53.8 5:13
8 8 Bradley Farnham JR 2 Geneseo 25:57.9 5:14
9 9 Blake Dellabough SR 6 Oneonta 25:58.9 5:14
10 10 Justin Hoelzl SR 7 Geneseo 26:06.1 5:16
11 11 Aidan Smith SR 8 Oneonta 26:08.8 5:16
12 12 Humberto Wallace SO 2 Brockport 26:11.9 5:17
13 13 Sean Ryan SR 9 Oneonta 26:14.2 5:17
14 14 Brandon Martin FR 1 Oneonta 26:18.8 5:18
15 15 Conor Van Riper SO 3 New Paltz 26:22.0 5:19
16 16 Jack Wilson SR 10 New Paltz 26:23.7 5:19
17 Nick Andrews FR 2 Geneseo 26:28.7 5:20
18 17 Sembel Koshi FR 3 Buffalo State 26:34.1 5:21
19 18 Marius Sidlauskas JR 3 Brockport 26:34.8 5:21
20 Brendan Murphy JR 4 Geneseo 26:38.6 5:22
21 19 Gabriel Winters-Bon FR 4 Oswego 26:40.0 5:22
22 20 Cabel McCandless SR 11 Cortland 26:40.5 5:22
23 21 Michael Verde SO 4 Cortland 26:41.8 5:23
24 22 Nolan Vest JR 5 Cortland 26:46.3 5:24
25 23 Aidan Pollard SR 12 Fredonia 26:49.7 5:24
26 24 Matt Palmer SR 13 Oneonta 26:57.0 5:26
27 25 Ryan O'Rourke SO 5 Oneonta 26:59.1 5:26
28 26 Matt Whitworth SR 14 New Paltz 27:01.4 5:27
29 Eddie O'Brien-Curci JR 6 Geneseo 27:02.4 5:27
30 27 Luke Groves JR 7 Plattsburgh 27:03.4 5:27
31 28 Gerard Connelly SR 15 Brockport 27:03.9 5:27
32 29 Kyle Campbell SO 6 Fredonia 27:04.9 5:27
33 Ben Timmons SO 7 Geneseo 27:05.2 5:27
34 30 Chad Dunham SR 16 Cortland 27:08.5 5:28
35 31 Jake Meyers SO 8 New Paltz 27:12.9 5:29
36 32 Clayton Santiago SO 9 Cortland 27:15.1 5:29
37 33 Hunter Braun SO 10 Cortland 27:18.4 5:30
38 34 John Boyzok SR 17 Brockport 27:21.2 5:31
39 Kevin Seitz SR 18 Geneseo 27:22.2 5:31
40 35 Alex Burg SR 19 Brockport 27:27.7 5:32
41 36 Ryan Dunning JR 8 Fredonia 27:29.8 5:32
42 Andrew Rainbolt FR 5 Oneonta 27:30.7 5:33
43 37 Andrew Horan JR 9 Plattsburgh 27:31.4 5:33
44 38 Arthur Horan JR 10 Plattsburgh 27:31.5 5:33
45 Logan Linares FR 6 Geneseo 27:32.7 5:33
46 39 Cody Mooney JR 11 Brockport 27:34.8 5:33
47 40 Dan Gross SO 11 Cortland 27:37.3 5:34
48 41 Matthew Erman JR 12 Fredonia 27:43.5 5:35
49 James O'Brien SO 12 Brockport 27:44.5 5:35
50 42 Noah Watkins JR 13 Fredonia 27:46.9 5:36
51 43 Joshua Behuniak SR 20 Buffalo State 27:50.7 5:37
52 44 Collin Barmore FR 7 Fredonia 27:56.1 5:38
53 45 Seth Fonda SO 13 Buffalo State 27:56.2 5:38
54 46 Matthew Barbookles JR 14 Oswego 27:58.4 5:38
55 Gavin Watkins FR 8 Cortland 28:02.6 5:39
56 47 Kevin Murnock SR 21 Buffalo State 28:04.1 5:39
57 Isaiah Ruiz SR 22 Oneonta 28:06.1 5:40
58 48 Nathan Couse SO 14 Oswego 28:06.8 5:40
59 49 Anthony Ruiz FR 9 Fredonia 28:08.8 5:40
60 50 Ryan Worobey FR 10 Plattsburgh 28:08.9 5:40
61 51 Montaka Shad SO 15 Buffalo State 28:16.9 5:42
62 52 Chris D'Antonio SO 16 New Paltz 28:17.1 5:42
63 53 Richard Bernstein JR 15 Buffalo State 28:17.8 5:42
64 54 Ryan Carrick FR 11 New Paltz 28:21.1 5:43
65 Erik Jacobsen SO 17 Oneonta 28:28.8 5:44
66 Joshua Nogaret FR 12 Cortland 28:29.4 5:44
67 Gavin Vlainich JR 16 Brockport 28:32.0 5:45
68 55 Ryan Tso JR 17 New Paltz 28:38.2 5:46
69 56 Timothy Lorenzen JR 18 Plattsburgh 28:42.3 5:47
70 Kyle Egan SR 23 Fredonia 28:46.5 5:48
71 57 Joshua Lisiecki FR 13 Buffalo State 28:47.5 5:48
72 Ryan Behre JR 19 Cortland 28:49.4 5:48
73 Ryan Cory FR 14 Cortland 28:52.3 5:49
74 58 Joseph Yusaitis FR 15 Plattsburgh 28:52.7 5:49
75 Ben Drzymala FR 16 Brockport 28:57.6 5:50
76 Colin Battersby JR 20 New Paltz 28:59.6 5:50
77 Cameron O'Connell FR 17 Oneonta 28:59.7 5:50
78 Thomas Adamescu FR 18 Cortland 29:04.0 5:51
79 Jake Anweiler JR 21 Cortland 29:07.4 5:52
80 59 Joshua Herman FR 19 Plattsburgh 29:14.4 5:53
81 Joseph Chianese JR 22 Plattsburgh 29:14.9 5:54
82 Brendon Vanvlack JR 23 Plattsburgh 29:15.9 5:54
83 Frank Derdzinski FR 20 Brockport 29:18.8 5:54
84 60 Eric Perez SR 24 Oswego 29:20.6 5:55
85 61 John Perperian SO 18 Oswego 29:23.6 5:55
86 Robert Stevenson FR 21 Brockport 29:30.5 5:57
87 John Meskos FR 22 Cortland 29:32.0 5:57
88 Justin Murillo FR 23 Oneonta 29:38.6 5:58
89 Joseph Hues JR 24 Oneonta 29:42.7 5:59
90 Liam Gildea FR 24 Plattsburgh 29:44.1 5:59
91 Scott Jacobsen SO 19 Oneonta 29:48.7 6:00
92 Skylar Rubin JR 25 New Paltz 29:52.0 6:01
93 Brian Freebern SO 20 Fredonia 29:54.0 6:01
94 Dawson Newbern FR 25 Brockport 29:55.9 6:02
95 Carlos Vasquez FR 26 New Paltz 29:57.3 6:02
96 Anthony Gettino SO 21 Fredonia 29:58.9 6:02
97 Hans Hilson-Schneid SO 22 New Paltz 30:06.6 6:04
98 62 Wesley Clarke FR 27 Oswego 30:07.4 6:04
99 Joshua Jeziorski SO 23 Buffalo State 30:07.5 6:04
100 63 Bradley Laquidari FR 28 Oswego 30:09.6 6:05
101 Alex Sorrell FR 29 New Paltz 30:15.4 6:06
102 Matt Brown JR 26 Potsdam 30:37.7 6:10
103 Kevin Arnold SO 24 New Paltz 30:44.7 6:12
104 Erik Sicko FR 30 Plattsburgh 30:50.5 6:13
105 Josh Glaub SO 25 Buffalo State 30:57.2 6:14
106 Noah Reed-Eason SO 26 Buffalo State 31:03.7 6:15
107 Daniel Heil SO 27 Brockport 31:09.3 6:17
108 Isaac Johnson FR 31 Buffalo State 31:18.2 6:18
109 Matthew Morales SR 25 Oswego 31:20.6 6:19
110 Andrew Hyde FR 32 Potsdam 31:34.3 6:22
111 Josh D'Angelo JR 27 Potsdam 31:42.1 6:23
112 Owen Szantor FR 33 Buffalo State 31:47.7 6:24
113 Brian Keach SO 28 Plattsburgh 31:59.7 6:27
114 Nicholas Boncore FR 34 Plattsburgh 32:20.0 6:31
115 James Faraci SO 29 Plattsburgh 32:33.7 6:34
116 Logan Drake JR 28 Potsdam 33:30.8 6:45
Ezra Ruggles FR 35 Geneseo dnf
------------------------------------------------------------------------------
TEAM SCORES
------------------------------------------------------------------------------
1. 23 Geneseo (25:43.7 128:38.2 0:25.8)
========================================
1 1 Sean McAneny SR 25:28.0
2 4 Luke Holtzman SR 25:43.4
3 5 Lucas Sutton SR 25:46.2
4 6 Riley Grossman SO 25:46.8
5 7 Matthew Sayre JR 25:53.8
6 ( 8) Bradley Farnham JR 25:57.9
7 ( 10) Justin Hoelzl SR 26:06.1
2. 50 Oneonta (26:03.9 130:19.3 0:40.2)
========================================
1 3 Ethan McDonald SR 25:38.6
2 9 Blake Dellabough SR 25:58.9
3 11 Aidan Smith SR 26:08.8
4 13 Sean Ryan SR 26:14.2
5 14 Brandon Martin FR 26:18.8
6 ( 24) Matt Palmer SR 26:57.0
7 ( 25) Ryan O'Rourke SO 26:59.1
3. 94 Brockport (26:33.0 132:44.7 1:48.3)
========================================
1 2 Sean Kuehn SR 25:32.9
2 12 Humberto Wallace SO 26:11.9
3 18 Marius Sidlauskas JR 26:34.8
4 28 Gerard Connelly SR 27:03.9
5 34 John Boyzok SR 27:21.2
6 ( 35) Alex Burg SR 27:27.7
7 ( 39) Cody Mooney JR 27:34.8
4. 125 Cortland (26:54.5 134:32.2 0:34.6)
========================================
1 20 Cabel McCandless SR 26:40.5
2 21 Michael Verde SO 26:41.8
3 22 Nolan Vest JR 26:46.3
4 30 Chad Dunham SR 27:08.5
5 32 Clayton Santiago SO 27:15.1
6 ( 33) Hunter Braun SO 27:18.4
7 ( 40) Dan Gross SO 27:37.3
5. 140 New Paltz (27:03.5 135:17.1 1:55.1)
========================================
1 15 Conor Van Riper SO 26:22.0
2 16 Jack Wilson SR 26:23.7
3 26 Matt Whitworth SR 27:01.4
4 31 Jake Meyers SO 27:12.9
5 52 Chris D'Antonio SO 28:17.1
6 ( 54) Ryan Carrick FR 28:21.1
7 ( 55) Ryan Tso JR 28:38.2
6. 171 Fredonia (27:23.0 136:54.8 0:57.2)
========================================
1 23 Aidan Pollard SR 26:49.7
2 29 Kyle Campbell SO 27:04.9
3 36 Ryan Dunning JR 27:29.8
4 41 Matthew Erman JR 27:43.5
5 42 Noah Watkins JR 27:46.9
6 ( 44) Collin Barmore FR 27:56.1
7 ( 49) Anthony Ruiz FR 28:08.8
7. 203 Buffalo State (27:44.4 138:42.0 1:42.8)
========================================
1 17 Sembel Koshi FR 26:34.1
2 43 Joshua Behuniak SR 27:50.7
3 45 Seth Fonda SO 27:56.2
4 47 Kevin Murnock SR 28:04.1
5 51 Montaka Shad SO 28:16.9
6 ( 53) Richard Bernstein JR 28:17.8
7 ( 57) Joshua Lisiecki FR 28:47.5
8. 208 Plattsburgh (27:47.5 138:57.5 1:38.9)
========================================
1 27 Luke Groves JR 27:03.4
2 37 Andrew Horan JR 27:31.4
3 38 Arthur Horan JR 27:31.5
4 50 Ryan Worobey FR 28:08.9
5 56 Timothy Lorenzen JR 28:42.3
6 ( 58) Joseph Yusaitis FR 28:52.7
7 ( 59) Joshua Herman FR 29:14.4
9. 234 Oswego (28:17.9 141:29.4 2:43.6)
========================================
1 19 Gabriel Winters-Bona FR 26:40.0
2 46 Matthew Barbookles JR 27:58.4
3 48 Nathan Couse SO 28:06.8
4 60 Eric Perez SR 29:20.6
5 61 John Perperian SO 29:23.6
6 ( 62) Wesley Clarke FR 30:07.4
7 ( 63) Bradley Laquidari FR 30:09.6
WOMEN'S RACE - 6K
Results by Leone Timing & Results Services
www.leonetiming.com
--------------------------------------------------------------------------------
YEAR MILE
PLACE PTS NAME PLACE SCHOOL TIME PACE
--------------------------------------------------------------------------------
1 1 Genny Corcoran SR 1 Geneseo 22:08.8 5:57
2 2 Mariellen Penzer JR 1 Geneseo 22:56.4 6:10
3 3 Emily Cavanagh SR 2 New Paltz 23:04.3 6:12
4 4 Cassandra Williams JR 2 New Paltz 23:15.0 6:15
5 5 Windsor Ardner FR 1 Geneseo 23:15.8 6:15
6 6 Samantha Himes JR 3 Cortland 23:24.7 6:17
7 7 Missy Graham JR 4 Geneseo 23:28.2 6:18
8 8 Annibel Coolican SR 3 Geneseo 23:37.3 6:21
9 9 Ciara Knott FR 2 Geneseo 23:44.6 6:23
10 10 Clara Flores-Reinin SO 1 New Paltz 23:49.7 6:24
11 11 Sydney Smith SO 2 Cortland 24:00.5 6:27
12 12 Abby Clouden JR 5 Brockport 24:04.8 6:28
13 13 Eileen Reinhardt JR 6 Geneseo 24:11.1 6:30
14 14 Vanessa Morgan SR 4 New Paltz 24:11.6 6:30
15 15 McKenzie Dombroski FR 3 Cortland 24:12.6 6:30
16 Molly Byrne SR 5 Geneseo 24:20.7 6:32
17 Cassidy McGinn SR 6 Geneseo 24:21.4 6:32
18 16 Madison Ciuffetelli SO 3 Cortland 24:29.6 6:35
19 Samantha Padula SO 4 Geneseo 24:34.8 6:36
20 17 Kassidy Manke JR 7 Buffalo State 24:38.2 6:37
21 Jackie Barreca SO 5 Geneseo 24:40.2 6:38
22 18 Catherine Zamroz JR 8 Cortland 24:42.8 6:38
23 19 Ripley Insalaco FR 4 New Paltz 24:48.6 6:40
24 20 Courtney Maurin SR 7 Cortland 24:56.0 6:42
25 Olivia Baumann JR 9 Geneseo 24:56.9 6:42
26 21 Jillian Leggiero SR 8 Cortland 24:58.7 6:42
27 Rachel Hirschkind FR 5 Geneseo 25:04.1 6:44
28 22 Rebecca Block SO 6 Plattsburgh 25:10.1 6:46
29 23 Olivia Bonadies SO 7 Oneonta 25:18.6 6:48
30 24 Hannah Hertik SO 8 Oswego 25:21.8 6:49
31 25 Katie Adams JR 10 Brockport 25:26.5 6:50
32 26 Gianna Bush SO 9 Buffalo State 25:37.0 6:53
33 27 Sarah Davis FR 6 Brockport 25:38.3 6:53
34 28 Sarah Tingley JR 11 Brockport 25:38.4 6:53
35 29 Sydney Steger SR 9 Brockport 25:42.0 6:54
36 Sera King FR 7 Cortland 25:46.0 6:55
37 30 Elena Davis SO 10 Fredonia 25:49.2 6:56
38 Emily Pomainville JR 12 Geneseo 25:54.3 6:57
39 31 Jamie Kasza SR 10 Oswego 25:55.3 6:58
40 32 Molly Kabza SO 11 Brockport 25:57.4 6:58
41 33 Emily Blake SO 12 Oswego 25:58.6 6:59
42 Courtney Schoepflin SO 13 Cortland 26:01.6 6:59
43 34 Emily Dauer JR 13 Buffalo State 26:05.1 7:00
44 35 Kristen Thomas FR 8 Plattsburgh 26:13.9 7:03
45 36 Clara Sensini SO 14 Buffalo State 26:17.6 7:04
46 37 Sophie Pastore FR 9 Oneonta 26:18.5 7:04
47 38 Sarah Rappleye JR 14 Oswego 26:19.9 7:04
48 Rachel Castello FR 10 Cortland 26:20.7 7:04
49 Lexi Mac Aneney FR 11 Cortland 26:21.9 7:05
50 39 Theresa Cronin SO 15 Brockport 26:25.3 7:06
51 40 Marie Amell FR 12 Potsdam 26:29.8 7:07
52 41 Kylee Kresge JR 15 New Paltz 26:31.5 7:07
53 42 Holly Johnson SO 16 Oneonta 26:33.7 7:08
54 43 Morgan Ashton SO 17 Fredonia 26:34.8 7:08
55 44 Riley Loughlin JR 16 New Paltz 26:37.1 7:09
56 Emma Mathes FR 13 Brockport 26:38.8 7:09
57 Sophie Herrmann JR 17 New Paltz 26:44.0 7:11
58 45 Emily Jason FR 14 Buffalo State 26:48.3 7:12
59 Rose Pitman SO 18 Brockport 26:51.1 7:13
60 46 Sydney Barnes FR 15 Oneonta 26:54.3 7:13
61 47 Amelia Alexander FR 16 Oswego 26:56.2 7:14
62 Kayleigh Hildreth JR 18 Brockport 27:00.1 7:15
63 48 Michelle Debbins SO 19 Buffalo State 27:01.6 7:15
64 Megan McIntyre SR 11 Brockport 27:02.8 7:16
65 Dorena Motta SO 20 Cortland 27:03.4 7:16
66 49 Aislyn McDonough FR 17 Plattsburgh 27:09.9 7:18
67 50 Yajaira Ramos JR 19 Oswego 27:13.1 7:19
68 51 Sarah Buckley JR 20 Fredonia 27:16.9 7:20
69 Maryrose O'Connell FR 18 Cortland 27:17.6 7:20
70 52 Madison Montgomery FR 19 Oneonta 27:19.5 7:20
71 Kortnie Demers JR 21 Brockport 27:22.1 7:21
72 53 Gabriella Calandra JR 22 Oneonta 27:27.9 7:22
73 54 Elizabeth Ramsey FR 20 Fredonia 27:37.4 7:25
74 55 Maryclaire Haseley JR 23 Fredonia 27:38.1 7:25
75 56 Kayla Gray FR 21 Oswego 27:38.4 7:25
76 57 Molly Cameron FR 22 Potsdam 27:39.1 7:26
77 58 Mackenzie Luby SO 21 Buffalo State 27:49.0 7:28
78 59 Abigail Howell FR 23 Oneonta 28:07.8 7:33
79 60 Alice Menis JR 24 Potsdam 28:16.5 7:36
80 Rebecca Cropsey SO 22 Oswego 28:18.7 7:36
81 Diana Testa JR 25 New Paltz 28:24.2 7:38
82 Leah Bisgrove FR 24 Brockport 28:56.3 7:46
83 61 Kristen Alvy JR 26 Potsdam 29:20.3 7:53
84 Sarah Vicente FR 25 Oneonta 29:35.3 7:57
85 62 Madison Myer FR 26 Plattsburgh 29:43.4 7:59
86 Michelle Gloska SR 12 Oswego 29:52.7 8:01
87 Erin Brosnan SR 13 Oneonta 29:59.3 8:03
88 63 Emelys Villareal SO 23 Potsdam 31:12.8 8:23
89 64 Madeline Schmauch SR 14 Potsdam 32:13.2 8:39
90 65 Mikayla Barrett SR 15 Plattsburgh 33:08.4 8:54
Shannon Imbornoni JR 27 Cortland dnf
Ashlyn Hatzis FR 27 Plattsburgh dnf
Emily Downs JR 28 Potsdam dnf
------------------------------------------------------------------------------
TEAM SCORES
------------------------------------------------------------------------------
1. 23 Geneseo (23:05.3 115:26.5 1:28.5)
========================================
1 1 Genny Corcoran SR 22:08.8
2 2 Mariellen Penzer JR 22:56.4
3 5 Windsor Ardner FR 23:15.8
4 7 Missy Graham JR 23:28.2
5 8 Annibel Coolican SR 23:37.3
6 ( 9) Ciara Knott FR 23:44.6
7 ( 13) Eileen Reinhardt JR 24:11.1
2. 50 New Paltz (23:49.9 119:09.2 1:44.3)
========================================
1 3 Emily Cavanagh SR 23:04.3
2 4 Cassandra Williams JR 23:15.0
3 10 Clara Flores-Reining SO 23:49.7
4 14 Vanessa Morgan SR 24:11.6
5 19 Ripley Insalaco FR 24:48.6
6 ( 41) Kylee Kresge JR 26:31.5
7 ( 44) Riley Loughlin JR 26:37.1
3. 66 Cortland (24:10.1 120:50.2 1:18.1)
========================================
1 6 Samantha Himes JR 23:24.7
2 11 Sydney Smith SO 24:00.5
3 15 McKenzie Dombroski FR 24:12.6
4 16 Madison Ciuffetelli SO 24:29.6
5 18 Catherine Zamroz JR 24:42.8
6 ( 20) Courtney Maurin SR 24:56.0
7 ( 21) Jillian Leggiero SR 24:58.7
4. 121 Brockport (25:18.0 126:30.0 1:37.2)
========================================
1 12 Abby Clouden JR 24:04.8
2 25 Katie Adams JR 25:26.5
3 27 Sarah Davis FR 25:38.3
4 28 Sarah Tingley JR 25:38.4
5 29 Sydney Steger SR 25:42.0
6 ( 32) Molly Kabza SO 25:57.4
7 ( 39) Theresa Cronin SO 26:25.3
5. 158 Buffalo State (25:53.3 129:26.2 2:10.1)
========================================
1 17 Kassidy Manke JR 24:38.2
2 26 Gianna Bush SO 25:37.0
3 34 Emily Dauer JR 26:05.1
4 36 Clara Sensini SO 26:17.6
5 45 Emily Jason FR 26:48.3
6 ( 48) Michelle Debbins SO 27:01.6
7 ( 58) Mackenzie Luby SO 27:49.0
6. 173 Oswego (26:06.4 130:31.8 1:34.4)
========================================
1 24 Hannah Hertik SO 25:21.8
2 31 Jamie Kasza SR 25:55.3
3 33 Emily Blake SO 25:58.6
4 38 Sarah Rappleye JR 26:19.9
5 47 Amelia Alexander FR 26:56.2
6 ( 50) Yajaira Ramos JR 27:13.1
7 ( 56) Kayla Gray FR 27:38.4
7. 200 Oneonta (26:29.0 132:24.6 2:00.9)
========================================
1 23 Olivia Bonadies SO 25:18.6
2 37 Sophie Pastore FR 26:18.5
3 42 Holly Johnson SO 26:33.7
4 46 Sydney Barnes FR 26:54.3
5 52 Madison Montgomery FR 27:19.5
6 ( 53) Gabriella Calandra JR 27:27.9
7 ( 59) Abigail Howell FR 28:07.8
8. 233 Plattsburgh (28:17.2 141:25.7 7:58.3)
========================================
1 22 Rebecca Block SO 25:10.1
2 35 Kristen Thomas FR 26:13.9
3 49 Aislyn McDonough FR 27:09.9
4 62 Madison Myer FR 29:43.4
5 65 Mikayla Barrett SR 33:08.4
9. 233 Fredonia (26:59.3 134:56.4 1:48.9)
========================================
1 30 Elena Davis SO 25:49.2
2 43 Morgan Ashton SO 26:34.8
3 51 Sarah Buckley JR 27:16.9
4 54 Elizabeth Ramsey FR 27:37.4
5 55 Maryclaire Haseley JR 27:38.1
10. 281 Potsdam (28:35.7 142:58.5 4:43.0)
========================================
1 40 Marie Amell FR 26:29.8
2 57 Molly Cameron FR 27:39.1
3 60 Alice Menis JR 28:16.5
4 61 Kristen Alvy JR 29:20.3
5 63 Emelys Villareal SO 31:12.8
6 ( 64) Madeline Schmauch SR 32:13.2
Like·Comment·Share·E-mail·3980 views
History for SUNYAC Cross Country Championships
Show 3 more
|